KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8747136
nr 874 7136
Akvarell
Motiv från lilla sjötullen, Djurgården, Signerad Martine, motivet: 11x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:55:56
6/2 21:10:36
100 kr
8/2 13:41:19